Prepojenie čísel s pohybom energií

Autor: Miroslav Židek | 26.9.2020 o 7:17 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  69x

Uvediem myšlienky k „Teórii všetkého“, ktorú sa snažím neustále dopĺňať podľa znalostí a metód súčasnej civilizácie. Vyberám si len poznatky, ktoré ma oslovia. O nich premýšľam ďalej a tvorím možný scénar existencie vesmíru.  

Všetko je + 5 vo dvojiciach - v protipóloch. Mínusová a plusová energia je iba produktom rozlíšenia v našich mysliach.

Skalár ku pohybu fotonu je +3. Tu sa vytvára hmota v súčinnosti s energiami z vesmíru a časom / + 4 /.

Takto by znel jednoduchý popis základných pohybov energií v špirále tvorby hmoty a života. Na tejto špirále sú dve trojice bodov, ktoré vytvárajú geometriu vesmíru.

Pohyb všetkých energií vo vesmíre, a tým aj neurónová sieť je prepojená cez kombinatoriku rozloženia prvočísel v rade prirodzených čísel. Hodnoty v tabuľke rozloženia sú spomínanými číselnými hodnotami, ktoré vytvárajú geometriu vesmíru. Sú to svetelné body, ktoré pomáhajú všetkému živému orientovať sa v priestore.

Aj Pí je prítomné v spomínanej tvorbe. Každých 36° kruhu mám vyjadrených rozdielom dvoch druhých mocnín. Protipóly základov druhých mocnín majú rozdiel vždy rovný číslu 5.

Prvoradé je Phí, pretože vytvára vlnenie a frekvencie cez 3;6;9, ako povedal Tesla. Prezradím Vám však jednu moju myšlienku: Elektromagnetické žiarenie vytvárajú aj ostatné číselné body, ktoré som spomínal. Hlavnými sú hodnoty pohybu fotonu, kde je prítomný spomínaný zlatý rez.

Z toho vyplýva, že všetko živé je na ceste svojho života priestorom neustále ožarované energiou, ktorá nám dodáva silu.

3; 6 a 9 je pre človeka dôležité iba preto, že tento rad vychádza z nuly, ktorá je všetkým. Hovorí o tom moja metóda tvorby druhých mocnín. Prvoradou je myšlienka, ktorú vložíme vyjadrenú v podobe ľubovoľného čísla na miesto, kde stojí nula. 

Bod zrodu je však v bode -1. Túto hodnotu človek ťažko chápe, pretože je mínusová. Vesmír však plus, alebo mínus nepozná. 

Znamená to, že všetko okolo nás má danú určitú časť ducha prírody. Aj príroda je totiž živá a v čase sa pretvára. Na tento moment veľa ľudí zabúda, aj keď sme si ho vedomí.....

Celé to chápem, ako princíp existencie vesmíru. Všetko ostatné z neho môžeme svojimi myšlienkami dostať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?