reklama

Úryvok z pripravovanej knihy "Symbol života":

V tomto príspevku sa dozviete, čo je skryté za číslami - hodnotami v tabuľke rozloženia prvočísel v rade prirodzených čísel.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

V časti nazvanej „Wilsonova veta“, som spomenul, že druhá mocnina prvočísla mínus 1; podelená šiestimi je hodnotou zapisovanou do vytvárajúcej sa tabuľky rozloženia prvočísel. Symbolickým vyjadrením tejto hodnoty je elektrón. Aby sme získali z takejto hodnoty prvočíslo, musíme použiť známy vzorec 6 * x mínus jedna, alebo plus jedna.
Vieme, že číslo jedna, alebo mínus jedna symbolizuje pri elektróne spin elektrónu. Spin sa rozdeľuje do štyroch častí, čím zo štyroch častí dostaneme po súčine s jednou polovicou súčin dva. To poukazuje na rozdiel medzi – 1 a plus 1.
Môžeme preto povedať, že všetky „nulové body“ zeta funkcie sú spinom elektrónu, cez ktoré vieme nájsť všetky prvočísla.
Keď totiž hodnotu z tabuľky rozloženia prvočísel / elektrón / vynásobime číslom 6 a pripočítame, alebo odpočítame číslo 1, nájdeme podľa postupu v metóde vždy prvočíslo na tom mieste, kde existuje..
Ak je moja teória správna, tak by sa hodnoty doplňované do vytváranej tabuľky rozloženia prvočísel mali zhodovať s intervalmi medzi energetickými hladinami chaotických kvantových systémov a Riemannov povrch by mal korešpondovať s hodnotami vo vytváranej tabuľke hodnôt rozloženia prvočísel.
Podľa Riemannovej hypotézy ležia všetky netriviálne nuly na tzv. Kritickej priamke, čo je priamka tvorená komplexnými číslami s reálnou časťou rovnou 1/2. Netriviálne nulové body veľmi úzko súvisia s rozložením prvočísel medzi prirodzenými číslami.
Toto tvrdenie je správne podľa viacerých metód, ktoré sú v tejto knihe popísané a netreba ho snáď ani dokazovať. Neustálym postupom hľadania zeta núl tak, ako to doteraz riešia matematici k ničomu novému nedospejú. Matematici výpočtom nových nulových bodov zeta nachádzajú iba nové a nové miesta spinov elektrónov
My vieme presne, kde sa všetky možné nulové body jednotlivých prvočísel v im prislúchajúcom riadku tabuľky nachádzajú. Nie sú však na vertikálnej, ale horizontálnej priamke.
V spomínanej - vytvárajúcej sa tabuľke, v každom riadku ľubovoľného prvočísla existujú hodnoty – elektróny, ktoré sa podľa farby čísla otáčajú na inú stranu podľa spinu elektrónu, to znamená, že o hodnotu plus, alebo mínus jedna. Je preto jednoduchou samozrejmosťou, že všetky nulové body stoja usporiadane na jednej priamke +1, alebo – 1 danej hodnoty, elektrónu.
V riadkoch vytváranej tabuľky rozloženia prvočísel sa strieda modrá a červená hodnota. Tá spôsobuje tendenciu odpudzovania sa núl na kritickej línii.
Túto tendenciu nazval Montgomery "párovou korelačnou domnienkou".

Miroslav Židek

Miroslav Židek

Bloger 
  • Počet článkov:  187
  •  | 
  • Páči sa:  5x

...bývam na Slovensku a mám záujem o všetko, čo nadchne ducha človeka Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

296 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu